O nás

Spoločnosť ESTREA vznikla v roku 1996 v Maďarsku, zaoberá sa vývojom, výrobou a uvádzaním kozmetických výrobkov na trh. 

Firma je v 100 % maďarskom vlastníctve. Kozmetické výrobky vyvíjajú s viac ako 20 ročnými skúsenosťami. Vzhľadom nato, že ESTREA pôsobí ako menšia rodinná firma, je schopná odsledovať všetky výrobné fázy od výroby až po balenie.

Výroba produktov je založená na skutočných potrebách zákazníkov,  na vylúčení nebezpečných a škodlivých látok a na použití čo najviac byliniek. Táto postupnosť sa stala filozofiou firmy. V práci je kladený dôraz na užívateľské skúsenosti, pripomienky a nápady, doplnené o stále konzultácie s kozmetickými a farmaceutickými pracovníkmi. Firma sa snaží, aby cena výrobkov odzrkadľovala skutočný nutričný obsah a aby jej zákazníci neplatili marketingové náklady firmy.

Medzi najobľúbenejšie produkty, špeciality zaraďuje spoločnosť ESTREA krémy na tvár a telové krémy, ktorých zložky obsahujú bylinky, ako mäta, káva, olivový olej, gaštany a ďalšie pokožke prosperujúce výťažky. Ako novinku uviedli na trh krémy s koenzýmom Q10. Aktuálny vývoj zahŕňa v kozmetických výrobkoch len naturálne zložky, bez farbiva a alergénnych vôni, bez parabénov a rôznych ďalších škodlivých látok.

Hlavnou zásadou ESTREA je, aby sa k zákazníkom dostali kozmetické produkty v jednoduchých, ale estetických krabičkách v najvyššej kvalite. Po viac ako desiatich rokov skúseností, neustálom vývoji a opatrnom rozvoji si spoločnosť ESTREA zaslúžene vybudovala spokojnosť svojich zákazníkov.